Kurumsal

yatirimciyiz.com ne yapıyor?

Firmamız 32 yıllık Bağdatlılar Emlak İnşaat kuruluşudur.Tüm Trakya ve Marmara Bölgesinde sattığı arsa, tarla ve arazilerin yeni sahiplerinin yaptıkları yatırımın, 2-4 senelik planlar doğrultusunda ne kadar kar elde edeceğini adım-adım planlayan profesyonel bir yatırımcı firmasıdır. Arsa sahipleri ile arsa satın almak isteyenleri bir araya getiren, ihtiyaçlar doğrultusunda yatırım alanlarının seçimi ve değerlendirilmesinde müşteriye rehberlik eden bir firma olarak İstanbul ve tüm Trakya’da hizmet sunmaktadır.

 • Arsa ve arazi yatırımı yüksek kar beklentisi ile yapılmak istenen ve uzun vadeli düşünülen bir yatırım şeklidir. . Yatırım yaparken uzman bir yatırımcı firmasının rehberliğinde arsa, tarla ve arazi almak ise olası risklerin tüm detayları ile irdelenmesi ve belli bir plan doğrultusunda izlenecek adımların yatırımcı firma tarafından belirlenmesini sağlar. Bu da yatırımcının gelecekte ne kadar kazanacağını görmesi demektir.
Hizmetlerimiz
 • – Arsa, tarla ve arazi satışında müşteri ihtiyaçları doğrultusunda uygun alanları müşterilere tanıtmak
  – Doğru arsa ve arazinin seçiminde rehberlik etmek
  – Uzun vadede müşterisinin ne kadar kazanacağını planlamak
  – Arsa ve araziyi müşterinin yerinde görmesini sağlamak
  – Büyüklük ve konum olarak uygun ve imarlı arsa ve arazileri ihtiyaç sahiplerine sunmak
  – Müşterinin amacına uygun doğru yatırım yapmasını sağlamak
  – Güvenilir müşterileri yine güvenilir arsa ve arazi sahipleri ile buluşturmak.

Bilinçli ve kar getiren bir yatırım için İstanbul ve Trakya’da yatirimciyiz.com ile çalışmanız sizlere en doğru yatırımı yapmanızı sağlayacaktır. Paranızın katlaması, aldığınız arsa, tarla ve arazinin en iyi şekilde değerlendirilmesi için firmamız rehberlik etmeye her zaman hazırdır.